0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Батерискa пила со ланец IX-EC36

ISKRA Батерискa пила со ланец IX-EC36

10990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА

Напон: 36V
Електричен мотор без четки
Брзина во празно: 11.500 вртежи во минута
Должина на мечот: 406 mm (16 ”)
Брзина на ланец: 21m / s
Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8)
Дебелина на членот на ланецот: 1,3 мм (0,050 ”)
Капацитет на резервоарот за масло: 75 ml
Двојно безбедносно сопирање
Автоматско подмачкување на ланецот
Време на траење: 30-35 мин
2 години гаранција

0