0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Батериска косилка за трева IX-LM36-SET

ISKRA Батериска косилка за трева IX-LM36-SET

18990 ден

SKU: 3830042568988 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 36V
Електричен мотор без четки
Брзина на мирување: 3700 вртежи во минута
Вклучена батерија со литиум-јон 4.0Ah со полнач
Максимална ширина на сечењето: 370 mm
Прилагодлива висина на сечење: 25-75 mm
5 позиции за прилагодување на висината (централно)
Волумен на корпа за трева: 35L
Време на траење: 35-40 мин
Димензии на пакувањето (во мм): 750 (L) x 450 (W) x 400 (H)
2 години гаранција

0