0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Батериска дувалка за лисја IX-LB36

ISKRA Батериска дувалка за лисја IX-LB36

3990 ден

SKU: 3830042569046 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА

Напон: 36V
Електричен мотор без четки
Брзина на мирување: 14,000 вртежи во минута
Проток на воздух: 280 m3 / h
Брзина на дување: 234 км на час
Рачка од гума
Време на траење: 25-30 мин
Димензии на пакетот (во мм): 325 (L) x 188 (W) x 302 (H)
2 години гаранција

0