0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > ISKRA Батерија SF8M12508 Li-ON

ISKRA Батерија SF8M12508 Li-ON

7990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Напон: 36V
Капацитет: 4,0 Ах
Трифазен приказ на статусот на полнење
Компатибилен со сите алатки за градинарски градини Искра X-Cross
Време на полнење: 2,5 ч
Полначот е исто така достапен одделно
Оваа батерија е компатибилна со полначот: ISKRA X-Cross Garden 36V SF8M203-01
Димензии на пакувањето (во мм): 95 (L) x 85 (W) x 150 (H)
1 годинa гаранција

0