0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA VITTSJO Маса

4990 ден

SKU: 803.034.42 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Макс. должина: 90 cm
Ширина: 50 cm
Висина: 50 cm
Стои стабилно и на нерамни подови бидејќи има прилагодливи ногарки
Материјал: калено стакло, челик
Боја: бела

0