0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA VITTSJO TV Комода

IKEA VITTSJO TV Комода

4990 ден

SKU: 703.034.28 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 100 cm
Длабочина: 36 cm
Висина: 53 cm
Максимална тежина: 40 kg
Максимална големина на TV со рамен екран: 40″
Калено стакло и метал се трајни материјали кои оставаат впечаток на слободен простор
2 отворени дела
Материјал: рамка од челик

Боја: црна

0