0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA VILDKORN Перница

IKEA VILDKORN Перница

990 ден

SKU: 90460568 Категории: ,

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 50 cm
Ширина: 60 ​​cm
Пополнување, тежина: 550 gr
Вкупна тежина: 615 gr
Материјал: 65% полиестер (100% рециклирана подлога.), 35% памук
Боја: бела

0