0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA VESKEN Полица за бања

IKEA VESKEN Полица за бања

990 ден

SKU: 403.078.66 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 36 cm
Длабочина: 23 cm
Висина: 100 cm
Максимална тежина на еден рафт: до 13 kg
Растојание помеѓу рафтовите: 30 cm
Материјал: ПП пластика
0