0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA UPPLYST Ламба

1690 ден

SKU: 304.245.16 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 30 cm
Длабочина: 8 cm
Висина: 19 cm
Должина на кабелот: 2.0m
Моќност: 1.6 W
Светлина: 110 лумен
Материјал: полипропиенска пластика
Боја: бела
0