0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA TROSS Ламба за таван

IKEA TROSS Ламба за таван

990 ден

SKU: 602.626.59 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 36 cm
Дијаметар: 13 cm
Максимум 35 W
Сијалица: A++ до D
Материјал: челик

НАПОМЕНА: Сијалиците не се вклучени во цената

0