0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA TRADKRASSULA Постелнина

IKEA TRADKRASSULA Постелнина

790 ден

SKU: 50392840 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина на јорган : 200 cm
Ширина на јорган : 150 cm
Должина на перница : 50 cm
Ширина на перница : 60 cm
Густина на ткаење : 100 квадратни инчи
Материјал: 52% полиестер, 48% памук
Боја: бело – сино
0