0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA TOBIAS Стол

6990 ден

SKU: 203.496.74 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Флексибилност на седиштето
Транспарентна столица
Материјал: поликарбонат пластика и челик
Тестирано со: 100 kg
Ширина: 55 cm
Длабочина: 56 cm
Висина: 82 cm
Ширина седиште: 48 cm
Длабочина седиште: 46 cm
Висина седиште: 44 cm
Боја: црна

0