0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA TJUSIG Закачалка

IKEA TJUSIG Закачалка

1190 ден

SKU: 602.917.08 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Закачалка со 6 држачи
Ширина: 19 cm
Длабочина: 7 cm
Висина: 78 cm
Материјал: масивно дрво
Боја: бела

0