0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA TJUSIG Полица за чевли

IKEA TJUSIG Полица за чевли

2190 ден

SKU: 101.526.39 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 79 cm
Длабочина: 32 cm
Висина: 37 cm
Материјал: дрво, не’рѓосувачки челик
Боја: црна

0