0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA TILKORT Јорган

IKEA TILKORT Јорган

1690 ден

SKU: 302.718.63 Категории: ,

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 220 cm
Ширина: 240 cm
Тежина на полнењето: 530 g
Тежина на прекривачот: 1410 g
Материјал: 100% полиестер
Перење во машина на максимум 60°C
Јорган кој нуди вистински комфор и удобност со тоа што овозможува одржување на оптимална температура во текот на ноќта
Го намалува ноќното потење и дозволува воздухот слободно да циркулира

0