0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA TERTIAL Работна ламба

IKEA TERTIAL Работна ламба

1190 ден

SKU: 704.472.19 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Дијаметар на светилка: 17 cm
Должина на кабел: 1,5 m
Класичниот стил е изработен од челик со прилагодлива рачка и глава, е совршен избор доколку ви треба прилагодлива и ефикасна светлина за читање
Можете лесно да ја насочите светлината каде и да посакате, бидејќи главата и вратот на ламбата се прилагодливи
Материјал: челик
Макс. : 13 W
Сијалицата се продава одделно. IKEA препорачува E27 LED сијалица

Боја: зелена

0