0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA TERJE Стол на преклоп

IKEA TERJE Стол на преклоп

1490 ден

SKU: 402.256.77 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Столица на преклоп со безвременски дизајн кој ќе внесе удобност и топлина во вашиот дом
Истата можете да ја употребите на било кое место, и да ја приберете доколку сакате да заштедите на простор
Дупката која се наоѓа на средина на облегалката ви овозможува да ја закачите столицата и на ѕид, со што максимално ќе заштедите простор
Максимална тежина: 100 kg
Ширина: 44 cm
Длабочина: 51 cm
Висина: 77 cm
Ширина на седиште: 38 cm
Длабочина на седиште: 33 cm
Материјал: црвена

0