0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SVARTA Детски кревет

IKEA SVARTA Детски кревет

15690 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 209 cm
Ширина: 97 cm
Висина: 159 cm
Должина на душекот: 200 cm
Ширина на душекот: 90 cm
Душеците не се вклучени
Mаксимална тежина: 100 kg
Материјал: челик
Горниот спрат не се препорачува за деца помали од 6 години
Кревети на спрат со метална рамка, идеални за помали простории
Едноставниот дизајн нуди широки можности за одлично надополнување на ентериерот на детската соба.

0