0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SVALSTA Сет масички

IKEA SVALSTA Сет масички

6590 ден

SKU: 702.806.86 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Димензија на голема масичка: 73 x 63 x 45 cm
Димензија на мала масичка: 55 x 45 x 40 cm
Материјал: иверка
Боја: бела

0