0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SVALLET Работна ламба

IKEA SVALLET Работна ламба

690 ден

SKU: 703.584.87 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 35 cm
Основен дијаметар: 16 cm
Должина на кабел: 200 cm
Максимум: 8.6 W
Сијалица: A++ до D
Сијалицата не е вклучена во пакувањето
Материјал: Полипропиленска пластика
IKEA Препорачува да се користи LED сијалица E14 400lm

0