0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SUNNERSTA Организер шина

IKEA SUNNERSTA Организер шина

690 ден

SKU: 404.545.60 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 60 ​​cm
Висина: 14 cm
Длабочина: 13 cm
Материјал: челик, полиестерски премаз во прав, полипропиленска пластика
Боја: бела
Вклучени се 4 куки и 2 кутии

0