0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA STRANDMON Фотелја

IKEA STRANDMON Фотелја

16390 ден

SKU: 003.610.49 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 82 cm
Длабочина: 96 cm
Висина: 101 cm
Ширина на седиште: 49 cm
Длабочина на седиште: 54 cm
Висина на седиште: 45 cm
Материјал: рамка изработена од цврсто дрво и иверка, седиште изработено од полиуретанска пена 35 kg

0