0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA STOCKHOLM Огледало

IKEA STOCKHOLM Огледало

7990 ден

SKU: 804.044.79 Категории: , Ознака:
Опис

Опис

Длабочина: 10 cm
Дијаметар: 80 cm
Материјал: стакло и рамка од бука

 

0