0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA STEFAN Стол

1990 ден

SKU: 002.110.88 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 42 cm
Длабочина: 49 cm
Висина: 90 cm
Ширина на седиште: 36 cm
Длабочина наседиште: 39 cm
Висина на седиште: 45 cm
Тестирано со: 110 kg
Материјал: дрво
Дрвена столица во црно-кафена боја кој идеално се вклопува во секој трпезариски простор

0