0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA STALL Чевларник

IKEA STALL Чевларник

6990 ден

SKU: 701.781.70 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 96 cm
Длабочина: 17 cm
Висина: 90 cm
Материјал: иверка
Ви помага да ги организирате чевлите и истовремено ви заштедува простор
0