0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SOLLEFTEA Ламба

IKEA SOLLEFTEA Ламба

2490 ден

SKU: 403.001.10 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 33 cm
Висина: 128 cm
Дијаметар на основа: 22 cm
Должина на кабел: 1,7 m
А++
Макс: 40 W
Материјал: полиетиленска пластика и челик

0