0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SNIGLAR Бебешко креветче

IKEA SNIGLAR Бебешко креветче

5190 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 124 cm
Ширина: 66 cm
Висина: 80 cm
Ширина на креветот: 60 cm
Должина на креветот: 120 cm
Максимална носивост: 20 kg
Наменето за душек со димензии 120 х 60 cm
Основата на креветот може да се подесува на две висини
Материјал на основата на креветчето: 100% најлон
Материјал на креветчето: бука
Бебешко креветче од буково дрво кое ќе внесе топлина во секоја детска или спална соба. Можете да го поставите според Вашите потреби на две различни нивоа, со што ќе го продолжите времето на користење.

0