0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SNIGLAR За повивање

IKEA SNIGLAR За повивање

2790 ден

SKU: 200.452.05 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 72 cm
Ширина: 53 cm
Висина: 87 cm
Максимална носивост: 11 kg
Материјал: бука
Вистинска неопходност за вашето најмило е масата за пресоблекување
Истата има рафт на кој ќе ги поставите сите потребни работи и облека, а висината е идеална за да ви овозможи удобност при пресоблекување и менување на пелените

0