0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SMILA STJARNA Ламба

IKEA SMILA STJARNA Ламба

1090 ден

SKU: 900.108.77 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Длабочина: 7 cm
Дијаметар: 28 cm
Должина на кабел: 2,2 метри
Материјал: полипропиленска пластика
Внесете топлина и уникатност во собата на вашите најмили
0