0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SLAKT Детски кревет

IKEA SLAKT Детски кревет

18990 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 206 cm
Ширина: 96 cm
Висина: 56 cm
Ширина на една фиока: 90 cm
Длабочина на фиока: 57 cm
Должина: 206 cm
Ширина на извлекување: 193 cm
Материјал: иверка
Боја: бела
Душеци за спиење не се вклучени

0