0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SKUBB Организер за чевли

IKEA SKUBB Организер за чевли

1090 ден

Нема на залиха

Опис

Опис

Материјал: ткаенина/мрежа, засилена полипропиленска пластика
Боја: бела
Вклучени се 4 парчиња.
Ширина: 22 cm
Длабочина: 34 cm
Висина: 16 cm

0