0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SKALBERG/SPORREN Стол

IKEA SKALBERG/SPORREN Стол

3190 ден

SKU: 690.236.12 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Тестирано со: 110 kg
Ширина: 71 cm
Длабочина: 71 cm
Макс. висина: 90 cm
Ширина на седиште: 46 cm
Длабочина на седиште: 40 cm
Минимална висина на седиште: 42 cm
Макс. висина на седиште: 54 cm
Материјал: полипропиленска пластика и челик
Боја: бела
0