0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SJOPENNA Столна ламба

IKEA SJOPENNA Столна ламба

1490 ден

SKU: 203.238.72 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 30 cm
Дијаметар: 28 cm
Должина на кабел: 2 m
Макс.: 8,6 W
Материјал: полипропиленска пластика
IKEA Препорачува да се користи LED Сијалица Е14 400lm
Создава меко и удобно, амбиентално осветлување во просторијата

0