0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SILVERTOPP Јорган

IKEA SILVERTOPP Јорган

690 ден

SKU: 404.242.24 Категории: ,

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 200 cm
Ширина: 150 cm
Тежина на полнењето: 300 g
Тежина на прекривачот: 550 g
Перење во машина на максимум 60°C
Сушење во сушара на максимум 60°C
Материјал на полнењето: 100% полиестер
Материјал на ткаенина: 100% полипропилен
Јорган кој нуди вистински комфор и удобност со тоа што овозможува одржување на оптимална температура во текот на ноќта
Го намалува ноќното потење и дозволува воздухот слободно да циркулира.

0