0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SETSKOG Наткасна

IKEA SETSKOG Наткасна

3290 ден

Опис

Опис

Ширина: 45 cm
Длабочина: 35 cm
Висина: 65 cm
Лесна пренослива со тркалца
Материјал: челик и иверка

0