0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SANDARED Табуретка

IKEA SANDARED Табуретка

4990 ден

SKU: 003.853.14 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 33 cm
Дијаметар: 45 cm
Прекривката е лесна за одржување бидејќи може да се отстрани и да се пере во машина на максимум. 30 ° C
Анти-лизгачката површина на долната страна овозможува на табуретките да застанат цврсто на своето место, како и да можат да склопат неколку едни на други, со што се заштедува простор

0