0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA SАFFEROT Јорган

IKEA SАFFEROT Јорган

1190 ден

SKU: 004.570.61 Категории: ,

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 200 cm
Ширина: 150 cm
Пополнување, тежина: 300 gr
Вкупна тежина: 800 gr
Материјал: 100% полиестер
Боја: бела

0