0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA RYET Две LED E27

490 ден

SKU: 803.718.98 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Материјал: поликарбонатска пластика
Јачина: 200 лумени
Вид навој: Е27
Вклучени се две светилки

0