0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA RISATORP Количка

IKEA RISATORP Количка

6190 ден

SKU: 202.816.31 Категорија: Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Должина: 57 cm
Ширина: 39 cm
Висина: 86 cm
Материјал: челик и цврста бреза
Совршено за чување на овошје и зеленчук
Челичната решетка и дава на храната да дише и може да издржи подолго Погодна за чување во ходникот, спалната соба или канцеларија
Можете лесно да ја преместите количка каде и да посакате, бидејќи тркалата се вртат во сите насоки

0