0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA RANARP Ѕидна ламба

IKEA RANARP Ѕидна ламба

2190 ден

SKU: 703.313.94 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 14 cm
Длабочина: 34 cm
Висина: 12 cm
Дијаметар: 14 cm
Должина на кабел: 350.0 cm
Максимум 7 W
Материјал: челик
Боја: црна
IKEA Препорачува LED сијалица E14 200lm
Светилката има двојна функција – може да се користи како мал рефлектор со штипка или како ѕидна ламба
Можете лесно да ја насочите светлината каде што сакате со подвижната глава

0