0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA POANG Релакс фотелја

IKEA POANG Релакс фотелја

6190 ден

SKU: 592.408.33 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 68 cm
Длабочина: 82 cm
Висина: 100 cm
Ширина на седиште: 56 cm
Длабочина на седиште: 50 cm
Висина на седиште: 42 cm

0