0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA POANG Релакс фотелја

IKEA POANG Релакс фотелја

14290 ден

SKU: 392.010.26 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 68 cm
Длабочина: 94 cm
Висина: 95 cm
Ширина на седиште: 56 cm
Длабочина на седиште: 50 cm
Висина на седиште: 45 cm
Високиот потпирач за грб е одлична потпора за вратот
Навлаката е лесна за одржување, бидејќи може да се отстрани и да се пере во машина
Се пере на 40°C и пеглање на максимум 150°C, не е препорачливо да се суши во машина за сушење
Навлаката можете да ја промените со друга боја во иднина

Боја: црна

0