0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA ORFJALL Детски стол

IKEA ORFJALL Детски стол

3690 ден

SKU: 704.417.69 Категории: , , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Тестирано со: 110 kg.
Ширина: 53 cm
Длабочина: 53 cm
Макс. висина: 83 cm
Ширина на седиште: 39 cm
Длабочина на седиште: 34 cm
Мин висина на седиште: 38 cm
Макс. висина на седиште: 49 cm
Боја: розева

0