0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

IKEA OLLSTA Абажур

590 ден

SKU: 303.262.00 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Дијаметар: 27 cm
Висина: 18 cm
Maтеријал: 40% полиестер, 30% лен, 20% памук, 10% вискоза
Боја: сина

0