0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NYMANE Ѕидна ламба

IKEA NYMANE Ѕидна ламба

1690 ден

SKU: 903.569.63 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Дијаметар: 7 cm
Висина: 11 cm
Maтеријал: алуминиум и челик
Светилки за оваа ламба се продаваат одделно. IKEA Препорачува LED Сијалија GU10 400lm

0