0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NYMANE Ѕидна ламба

IKEA NYMANE Ѕидна ламба

1190 ден

SKU: 603.978.61 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Дијаметар: 7 cm
Висина: 15 cm
Maтеријал: алуминиум и челик
Светилки за оваа ламба се продаваат одделно. IKEA Препорачува LED Сијалија GU10 400lm

0