0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NOT Ламба со 2 светла

IKEA NOT Ламба со 2 светла

1790 ден

SKU: 803.048.75 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина: 174 cm
Дијаметар на основа: 27 cm
Дијаметар на голема светилка: 28 cm
Должина на кабел: 2 m
Материјал: ABS пластика, полипропиленска пластика, челик
Светилки за оваа ламба се продаваат одделно. IKEA препорачува LED сијалица E27, 400 лумени
Боја: бела

0