0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NOT Ламба со 1 светло

IKEA NOT Ламба со 1 светло

1190 ден

SKU: 201.398.74 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Висина на ламба: 175 cm
Дијаметар на основа: 26 cm
Дијаметар на светилката: 28 cm
Должина на кабел: 1,9 m
Материјал: ABS пластика, полипропиленска пластика, челик
Светилки за оваа ламба се продаваат одделно. IKEA препорачува LED сијалица E27, 400 лумени
Боја: црна

0