0
 • Нема производи во кошничка
0
 • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NISSEDAL Огледало

IKEA NISSEDAL Огледало

4790 ден

SKU: 703.203.19 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

 1. Ширина: 65 cm
  Висина: 150 cm
  Материјал: фолио стакло
  Можност да се постави вертикално или хоризонтално

  Боја: црна
  Практично и модерно огледало со црна рамка, идеален избор за помали простории
  Поставете го на посакуваната висина и создадете модерен амбиент

 

0