0
  • Нема производи во кошничка
0
  • Нема производи во кошничка

Производи

monday.mk | Онлајн продавница > IKEA NISSEDAL Огледало

IKEA NISSEDAL Огледало

2190 ден

SKU: 303.203.16 Категории: , Ознака:

Нема на залиха

Опис

Опис

Ширина: 40 cm
Висина: 150 cm
Материјал: фолио стакло
Боја: бела
Практично и модерно огледало со бела рамка, идеален избор за помали простории
Поставете го на посакуваната висина и создадете модерен амбиент

0